MIUI ADRIA FAN STRANICE

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MI Box 2S 3rd XIAOMI TV MiBox

Discussion in 'MI TABLET / BOX / TV / NOTEBOOK' started by gregorypek, Aug 30, 2014.

1. gregorypek

gregorypek Gold Members Member

Gdje je najbolje naručiti uređaj iz subjecta? Pri tome mislim na cijenu, brzinu dostave i najvažnije da kupljeni box bude orginal. Preporučeni shopovi ovdje na forumu ga nemaju.

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

2. BalcanGSM

BalcanGSM Founder

3. gregorypek

Tnx, naručeno...

4. gregorypek

Stigao u ponedjeljak, uspio sam ga prebaciti na ENG. Nazalost nemam trenutno bas vremena da ga istestiram, ali prvi dojmovi su odlicni. Kad se malo vise poigram s njime napisat cu par recenica.

5. Daconi

Daconi GFX Adria® ADRIA ADMIN

Bas nam je drago da ti je stigao Box, a cim si nadjes malo vremena vidi da video izneses koji detalj i rad istog, kako bi drugi imali u vidu o cemu se zapravo radi i sta sve malisa moze.

P. Daconi

6. BalcanGSM

BalcanGSM Founder

Uskoro Cu Ja Odraditi Slican Soft Paket Ka Za MiBox 1S Sa Preinstaliranim XBMC I Ostalim Fixevima + Root + ..... Pa Ces Vidjeti Kako To Mos Raditi Bez kineskih Aplikacija

Mislim Da Cu Staviti Flasu Rakije Ka Loading Animaciju :biggrin:

7. gregorypek

Nestrpljivo cekam...

8. gregorypek

Evo malo nadopune:

Uređaj je kupljen preko Ibuygou , plaćen je u nedjelju, a isporučen je sljedeći ponedjeljak (8 dana) preko DHL-a. Paket je imao iskazanu vrijednost od 20 USD (media player), te je carinu prošao bez otvaranja. Uređaj je klasično zapakiran u MI kutiju te je vrlo visoke kvalitete izrade (po meni). Uz uređaj je bio priložen HDMI kabel, daljinski, punjač i uputstva samo na kineskom jeziku.
    Dosad sam s njim napravio sljedeće:
    - prebacio ga na EN
    - instalirao drugi lancher (orginalni podržava samo kineski)
    -napravio root
    -instalirao google play
    -instalirao XBMC

Zasad je ispunio sva moja očekivanja, ako netko treba pomoć oko navedenog neka samo postavi pitanje u ovoj temi i rado ću mu pojasniti postupke.

Ubleha likes this.
  9. gregorypek

Ima li mozda kakva nadogradnja ili neki novi rom za MiBox?

10. BalcanGSM

BalcanGSM Founder

Probaj Uraditi Apdejt - Poslijednja Vjerzija Oficijelnog Roma Je Djelom Na Engleskom.

11. gregorypek

Napravio update... I izgubio root

Usput jos jedno pitanje: da li nova opcija "Save apps to SD cards" moze zamjeniti Link2SD?

12. gregorypek

Nikako da mi Link2SD prepozna ext patriciji na SD kartici. Pretpostavljam da je problem što box ima 2 particije pa zbunjuje program. Ima li tko možda kakvo rješenje?

13. Zivek

Zivek Member

Ima li taj soft vani, mada meni treba za 3rd generaciju.

14. gregorypek

EU podrška za ovaj box ne postoji, tako da zaboravi na to

Loading...