MIUI ADRIA FAN STRANICE

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Downgrade firmware

Discussion in 'XIAOMI GADGETS / GEDZETI (UREĐAJI)' started by sasha2511, Jun 16, 2015.

1. sasha2511

sasha2511 Member

Pozdrav, novi sam pa ako je ovo trebalo negdje drugdje smjestit ispricavam se unaprijed.
    Evo ovako, kupio sam Mi Band prije jedno 3 mjeseca i punio ga do sad 2 puta, 3 put kad sam ga krenuo punit nece vise da se napuni 100% i pritom baterija traje svega 2, 3 sata.. E sad zanima me dali bi koji downgrade firmware pomogao da opet proradi ili je skroz baterija crkla?!
    Koristio sam je s twikanom app koja ima i notifikacije pa sam mozda malo pretjerao s time.. Eto ukratko pa ako ima tko da pomogne zahvaljujem mu unaprijed.. :)

from my F1

2. sasha2511

sasha2511 Member

pa da nema nikog ko zna.. :( :(

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk

3. BalcanGSM

BalcanGSM Founder

sasha2511 likes this.
  4. sasha2511

sasha2511 Member

pozdrav BalcanGSM, ma znam da niste tu stalno, nisam ja mislio nista lose samo sam eto malo razocaran u Xiaomi.. poslao sam svoju narukvicu jucer za Kinu, javio tamo odakle sam kupio ( Merimobiles) da nezeli da se puni vise do 100% i da baterija traje samo par sati pa mi rekli da posaljem da ce dati novu.. a daj mi reci u vezi ovog linka sta si stavio, jel ta verzija ima notifikacije?? jer meni je to skoro najbitnije.. i dali mislis da je zbog twikane aplikacije narukvica riknula??
    eto fala za sad a i ubuduce..

from my F1

5. BalcanGSM

BalcanGSM Founder

Ne mislim da je crkla zbog notifikacija vec jednostavno pogodilo se tako.

App s notifikacije pravi problijeme jel moze prekinuti update firmware-a narukvice.

Provjericu ja tweakovanu app i prepakovati uskoro ako nedje nadjem grijesku.

6. sasha2511

sasha2511 Member

Onda je bila za crknut vjerovatno.. Doci ce nova ajde.. Provjeri ako stignes jer ja cu opet tu s notifikacijama koristit.. :)

from my F1

7. sasha2511

sasha2511 Member

BalcanGSM jesi mozda uspio pogledat tvikanu app? :)

from my F1

8. BalcanGSM

BalcanGSM Founder

Ovo je zadnja vjerzija normalne app : http://app.mi.com/detail/68548
    Za zadnju vjerziju tweakovanih app pogledaj ovde : http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html

Tweakana je manje vise ok al momci koji su je radili su privremeno prestali praviti update jel je Xiaomi promjenio toolchain za MiFit app, a obzirom da ne daju source public bice tjesko da se nastavi sa apdejtom tweakovane po mom misljenju.

9. sasha2511

sasha2511 Member

Ok, fala na info. :)

from One Touch T10 * CM 10 by Oma

Loading...