MIUI ADRIA FAN STRANICE

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

google play_problem

Discussion in 'MIUI Q & A / PITANJA & ODGOVORI' started by analogfreak, Jul 27, 2017.

1. analogfreak

analogfreak Member

Od prije neki dan jednostavno ne mogu downloadati aplikacije isto tako ne radi i update!!!???
    Dobijem poruku "Cant update app...... error code 490"
    Obrisao sam Cache X puta, rebootao ali bez promjena. Napominjem, da u zadnje vrijeme nisam instalirao nikakvu aplikaciju. Pojavilo se samo od sebe!!!
    Inače koristim Mi3 već četvrtu godinu bez ikakvih problema sa oficijelnim ROM-om.
    Neka ideja, sugestija,..
    Zahvaljujem,
    Renato

2. MASVA

MASVA MIUI Croatian Translator ADRIA ADMIN

bok
    koja je verzija ROM-a u pitanju?

update je stopiran jer je najvaljen MIUI 9

zadnji MIUI 8 je 7.7.20

3. analogfreak

analogfreak Member

verzija ROM-a je MIUI8.5.2.0 MXDCNED, nemam problema sa ROM-om koristim ga već mjesec-dva. Imam problem sa Google play-om
    priložih par screenshotova

Screenshot_2017-07-28-07-22-20-965_com.android.vending.png Screenshot_2017-07-28-07-22-52-811_com.android.vending.png Screenshot_2017-07-28-09-04-31-684_com.android.vending.png

4. MASVA

i ja imam problema sa trgovinom play
    meni je kod pogreške 492 i još nisam našao rješenje

5. analogfreak

analogfreak Member

Da, radi se o grešci 490 i 492. 492 dobijem kada isključim u "Download"-u Xunlei download engine!
    Na netu preporučuju da se otvori novi accaunt na Googleu i da nema problema. Isprobah i jedno vrijeme mi je radilo ali, normalno, sve aplikacije koje sam prethodno platio moram opet platiti jer je novi račun.
    Izgleda da je definitivno nekakav bug u MIUI-u, zadnjih dana se sve više korisnika MIUI-a žali
    Pozdrav,
    Renato

6. xcorbe

xcorbe Member

Jeste probali u applikacije da obrisite googleplaystore cache i updates

Sent from my MI 5 using Tapatalk

7. analogfreak

analogfreak Member

Isprobano, bez uspjeha. Niti tvornički reset ne pomaže!

8. analogfreak

analogfreak Member

Pa ovo je nevjerojatno ODJEDNOM SVE RADI!!! Prije par minuta odoh na Google play, pokušah instalirati i RADI!! Sve aplikacije I one plaćene RADE!!! Javim ako se u međuvremenu nešto promijeni. Za sada je sve OK!

9. MASVA

10. analogfreak

analogfreak Member

Ja radim sa ovom verzijom 8.0.26.R-all (0)(PR) 161173660

11. MASVA

tu imam i ja
    bitno da je sad ruješen problem
    onda nije bio problem u MIUI

Loading...