1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MIUI Global & hr

Discussion in 'MIUI CROATIAN TRANSLATION / HRVATSKI PRIJEVOD' started by MASVA, Jul 12, 2016.

1. MASVA

MASVA MIUI Croatian Translator ADRIA ADMIN

konačno narode je došao i taj dan
    od jučer, global verzije MIUI ROM-a će dolaziti sa hr jezikom
    nadam se da će sada onima koji nisu vični flešanju/rootanju i drugim stvarima biti malo lakše sa xiaomi uređajima kada imaju dostupan materinji jezik (bez obzira dal vam ta stavka hr jezik, nije bitna, iako ima nas drugih kojima je to bitno)
    ak će postojati neke greške oko prijevoda, to ćemo rješavati u letu

sasha2511 and MasterPunch like this.
  2. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

ČESTITAM!
    I puno ti hvala na trudu- znam koliko tu posla ima.

3. MasterPunch

MasterPunch Member

Poštovanje majstore kupio sam mi5 ali nemaju rom na hrvatskom tj hoce li ga biti u stabilnoj verziji jer nisam otključao bootloader,hvala unaprijed

Last edited by a moderator: Jul 13, 2016
  4. MASVA

a čuj, logički kad pogledaš, sve dosadašnje zalihe u trgovinama će imatri global bez hr
    izaći će global verzija (za recovery i miflash) koja će se moći flešati na zaklj. bootloader
    za sad global dev a global stable negdje u 8. mjesecu

5. MasterPunch

MasterPunch Member

Ma sve jasno ali i dalje nece biti moguce u recovery bez otključanog bootloader-a i jedna i druga verzija(dev i global)

6. MASVA

ako će biti verzija na mobu niža od 7.3.x.x onda se može kroz edl način

7. MasterPunch

MasterPunch Member

hmm zanimljivo nisam probao to još,mada za mi4 mi to nije trebalo sve i imao je dual boot ne znam sto im je ovo trebalo,ali ipak hvala na odgovorima

I SVAKA ČAST NA PREVOĐENJU..YOU ROCK:cool:

8. Bojilica

Bojilica Gold Members Member

A koje jezike podržava multilanguage rom? Malo sam se zbunila čitajući forum. Postoje miui stable, developer i fastboot romovi kao i china, global i multilanguage romovi. Ja bih onda trebala ubaciti developer multilanguage rom ako sam dobro razumela i sa tim romom imam pristup rutu i srb jezik na telefonu?

Poslato sa HUAWEI Y550-L01 uz pomoć Tapatoka

9. dxdy

dxdy Member

koliko vidim hrvatskog nema u global verziji 9.5.4.0 na Mi Mix 2S. ima srpska ćirilica... a prodavač naravno uvijek laže pa kaže da ima... valjda bude kasnije došlo...

10. MASVA

Ne znam zašto hr prijevod nije dodan, 100 % je preveden
    Bude valjda u novijoj verziji

11. dxdy

dxdy Member

krenuo update na 9.5.19.0 ali nema HR, ni bosanskog, jedino slovenski i ćirilica.. ali ima HR tipkovnica i provjera riječi

Loading...