MIUI ADRIA FAN STRANICE

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nova oblika slo Miui prevoda

Discussion in 'MIUI SLOVENIAN TRANSLATION / SLOVENSKI PREVOD' started by kuzu115, May 18, 2017.

1. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

Pred kratkim smo dobili novo različico Miui v slovenščini.
    Xiaomi EU in uradnemu Xiaomi romu so se pridružili še pri Multiromu.
    Uporabite ga tisti ki ste navajeni delati z twrp, veste kaj je "clean flash" in kako se odklene bootloader, drugače pa raje ostanite pri uradnih Xiaomi romih.
    Dosegljivi so na:
    https://multirom.me/index.php?m=app&app=roms
    A ta povezava je zelo počasna in nestabilna.
    Bolje počakati kak dan, potem se jih pa da dobiti tu:
    https://mirror.byteturtle.eu/multirom/

Stvar je še dokaj nova- jaz sem zanjo izvedel danes, zato še ni kaj več podatkov. Flešal sem ga na Mi5 in izgleda skoraj enako kot EU rom, le da ima par izrazov neprevedenih. Ram-a mi kaže 1,6 do 1,9 giga prosto. To pa je podatek, ki ga še nisem zasledil na Miui romih.

Poskusite, poročajte tukaj!

Milos likes this.
  2. Boštjan

Boštjan Member

Glede na to, da so za Mi Pad na xiaomi.eu zaključili s podporo, bom poskusil namestiti MultiRom.me.

Poročam o delovanju in prevodu v večernih urah.

3. Boštjan

Boštjan Member

Torej po nekaj urah uporabe kar zadovoljen. Slovenski prevod kar v redu, če sem pravilno zasledil je prevod z uradne MIUI strani.

Res je, da sem prejel kar nekaj FC ob prvem zagonu aplikacij. Vsaj naslednji zagon je bil brez težav.

Poraba baterije mogoče celo boljša kot pri xiaomi.eu. Nadgradnja pa poteka celo preko OTA.

Zaenkrat samo plusi!

4. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

Hvala za info!
    Jezik je mislim da prevzet od Xiaomi EU. Če je tako, potem tudi za tablice na Multiromu ne bo več Slo jezika.:mad:
    Razen če Mutirom pobere prevod neposredno iz Github-a in ga vstavi v rom.

5. Boštjan

Boštjan Member

Jezik je prevzet iz miui.com (predvidevam, da iz Crowdina)

• Russian (MultiROM);
    • Ukrainian (MultiROM);
    • Lithuanian ( );
    • German ( );
    • Arabic, Bulgarian, Bengali, Chinese, Czech, English, Greek, Spanish, Persian, French, Gujarati, Hindi, Croatian, Hungarian, Indonesian, Italian, Iwrit, Kannada, Korean, Malayalam, Marathi, Malay, Burmese, Nepali, Oriya, Punjabi, Polish, Portuguese, Romanian, Slovak, Slovenian, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Urdu, Uzbek, Vietnam, Latvian (miui.com).

6. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

Kot kaže bi lahko tole res bilo iz Crowdina. No, potem bo slo jezik še naprej...

Loading...