1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Redmi 2 STABLE ILI DEVELPOVER ROM

Discussion in 'REDMI' started by kaktuscar, Aug 23, 2015.

1. kaktuscar

kaktuscar Member

Pozdrav,zelim kupiti Xiomi Redmi 2 2GB RAM i 16 GB ROM.Problem je sto ja zelim telefon koji ima root access,gapps bez kineskog blotwaera.Pitanje za vas bi bilo koji rom treba da instaliram ako zelim sve sta sam prethodno napisao ukljucujuci hrvatski jezik?Stable ili developer rom?Molim tacan link za rom na forumu u download sekciji koji bih mogao proslijediti prodavcu kako bi mi flesao ovaj telefon.Hvala.

Last edited: Aug 23, 2015
  2. Maka

Maka Gold Members Member

Tebi je potreban DEVELOPER MULTI ROM, imas ga ovde na sajtu al cu ostaviti iskusnijim da okace link da te ne bi zeznuo nesto posto sam video da imaju 2 verzije, wcdma i td :)

dzidzev and kaktuscar like this.
  3. kaktuscar

kaktuscar Member

Iskreno to i mene buni koja od ove dvije verzije je odgovarajuca XIAOMI REDMI 2 WCDMA
    XIAOMI REDMI 2 TD (2GB)
    (2014811 / 2014813)

ako je ova td i ona ima dvije verzije tako da ne znam ni sam sta je pravi izbor.Znaci i vi mislite da je bolja opcija developer multi rom nego stable ?

4. Maka

Maka Gold Members Member

Koliko sam ja upucen, tj bar je tako bilo dok sam ja koristio stable rom, stable rom nema root pristup a developer ima.

5. Aleksandar

Aleksandar dudjaa Moderator ADRIA ADMIN

Odaberi developer rom bolji je od stable ima naprednije funkcije update svakog petka i tako dalje....TD verzija je pravljena za kinesko tržište i ne bi trebalo da je taj rom u pitanju verovatno je WCDMA ili LTE zavisno od toga koje mreže podržava aparat...Developer verzije imaju root pristup i lako ga je podesiti za određene aplikacije....Rom možeš preuzeti u našoj download sekciji u pitanju je multilangluage rom i podržava HR...Pozdrav!

Послато са MI 4W уз помоћ Тапатока

kaktuscar likes this.
  6. kaktuscar

kaktuscar Member

Ovo mreze podrzava telefon koji ja hocu WCDMA 900/1900/2100MHz ,GSM 900/1800MHz ,FDD LTE 1800/2100 MHz

e sada AKO MOZETE MI POSTAVITI TACAN LINK ZA DEVELOPER MULTILANGUAGE ROM.Hvala i Pozdrav.

7. Aleksandar

kaktuscar likes this.
  8. NorthGate

NorthGate Gold Members Member

Pokušavam da skinem novi update 6.1.14 ali ga mnogo sporo skida,da li neko ima ideju šta je problem.Inače,ovo mi se prvi put dešava.

9. Aleksandar

Pustili su OTA ažuriranje na spori server verovatno!
    Celi rom možeš da preuzmeš u našoj download sekciji i flešuj ga kroz aplikaciju Ažuriranja!

10. NorthGate

NorthGate Gold Members Member

Uspeo sam da završim update posle 3-4 sata.U svakom slučaju hvala.:)
    Daj mi link ka download sekciji?

11. varvaris

varvaris Gold Members Member

12. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

Koji točno imaš fon? Izvadi bateriju i pogledaj unutra šta piše. Kolko znam HM2014811 ima 1GB rama, a HM2014813 2 GB. Ali 3G mu radi na 850-1900-2100 !!! Ako trebaš 900-1900-2100 to ima onaj s 1GB (2014811), a onaj s 2GB (2014813) NE!

13. Jamesdor

Jamesdor Member

Loading...