MIUI ADRIA FAN STRANICE

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Starck otkrio Mi Mix 2 s još impresivnijim dizajnom

Discussion in 'NEWS / VESTI' started by MASVA, Sep 10, 2017.

1. MASVA

MASVA MIUI Croatian Translator ADRIA ADMIN

Poznati francuski dizajner Philippe Starck na svojem je Facebooku objavio video kojim najavljuje još impresivniji dizajn nadolazećeg Mi Mix 2 macana iz Xiaomia.
    Dvojka bi prema ovome trebala izgledati fantastično.
    Iako je u biti Sharp svojim Aquos modelima prvi nagovijestio ono što je obilježilo 2017. godinu u smartphone industriji, prvi pravi korak u smjeru bezelless dizajna učinio Xiaomi svojim Mi Mixom.
    Njega je za kinesku tvrtku dizajnirao poznati francuski dizajner Philippe Starck, poznat po ludim idejama za dizajn stvari koje nas okružuju.
    Starck je po svemu sudeći angažiran i na dizajnu nasljednika. Na svojem Facebook profilu opičeni Starck objavio je konceptni video u kojemu vidimo obrise pametnog telefona,
    koji ne može biti ništa drugo do Mi Mix 2. Kako stoji u opisu, još je work in progress, no držimo palčeve da će izgledati baš ovako.
    Ono što ovdje prvo upada u oko nije Dalmacija, već još manje mesa oko zaslona, a pogotovo dolje ispod, gdje je jedva ostalo mjesta za selfie kameru,
    no ako dobro zaškiljite vidjet ćete da je još uvijek tu. Tako ćete selfije i na nasljedniku Mi Mixa okidati naopačke.
    O Mi Mixu 2 zasad imamo samo neslužbena naklapanja o AMOLED zaslonu, Snapdragonu 835 s 6 GB RAM-a u džepu, 19 MP kameri na leđima te bateriji kapaciteta 4500 mAh.
    Navodno će koštati 4,999 yuana, što je otprilike toliko i kuna ili oko €636.

[​IMG][​IMG]

warhead likes this.
Loading...