MIUI ADRIA FAN STRANICE

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[TAKMIČENJE / CONTEST] Kreirajte Teme Na MIUI Adria I Osvojite MI Kredite

Discussion in 'RECRUITMENTS-CONTESTS-SUGGESTIONS / KONKURSI-TAKMIČENJA-PREDLOZI' started by BalcanGSM, Dec 14, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BalcanGSM

BalcanGSM Founder

• Poštovani Članovi MIUI Adria Zajednice 2014 God. Je Pri Kraju I Ovim Putem Želimo Da Se Zahvalimo Svim Našim Članovima Na Podršci.
    • Obzirom Da Je Naš Forum Jos Uvjek Mlad A I To Da Smo Napravili Odrijedjene Dogovore Sa Xiaomi U Slijedećoj Godini Će Biti Nekoliko Takmičenja Organizovanih Od Strane MIUI Hrvatska / MIUI Srbija / MIUI BiH Za Sve Članove MIUI Adria Zajednice Đe Će Pokloni Biti Mi Krediti ,Xiaomi Gadgeti A Viđećemo Da Se Obezbjedi I Neki Aparat Za Poklon Pobjednicima.
    • Za Počjetak Evo Contest Gde Djelimo Mi Kredite (Xiaomi Virtuelna Valuta Kojom Možete Kupovati MIUI Teme / Ikone / Pozadine / Aplikacije)

USLOVI TAKMIČENJA & NAGRADE :
    1. Svaki Registrovan Član MIUI Adria Zajednice Osim Admin Tima Može Učestvovati U Takmičenju
    2. Kreirajte Jednu Ili Više Tema (Thread/Topic) Na Srpsko-Hrvatskom Jeziku Sa Nekim Od Slijedećih Sadržaja : Tutorijal(Uputstvo), Recenzija, PC Program, Android Aplikacija
    3. Postujte Reply U Ovoj Temi Sa Linkom Do Vašeg/Ih Threadova Na MIUI Adria Forumu
    4. Napomjene : Nemojte Kreirati Teme Koje Već Postoje Na MIUI Adria ; Svaki Član Može Kreirati neograničen Broj Tema I Samo Jedan Reply Sa Linkovima U Ovoj Temi (Koristite Edit Opciju) ; Sve Teme Moraju Biti Povjezane Sa Xiaomi/MIUI ; Ukoliko Ste Koristili /Prevjeli Teme Kreirane Od Strane Drugih Autora Postavite Izvorni Link ; Slike Unutar Tema Ne Moraju Biti Na Našem Jeziku ;
    5. Prvih 7 Forum Članova Koji Postuju Reply Sa Urađenim Temama Će Dobiti Po 30 Mi Kredita Na PM Dan Po Završetku Takmičenja Koje Moraju Iskoristiti Do 31.12.2014 God.
    6. Ideje Za Teme (Thread-ove) - U Suštini Možete Koristiti (Prevjesti) Neke Od Dosta Korisnih Tema Sa MIUI En Foruma Poput : Kako Koristiti Mi Kredite, Recenzija Nekog Xiaomi Aparata Ili Gadgeta, PC Programi Za Xiaomi Aparate, MIUI Android Aplikacije, Kako Oživeti Neki Od Xiaomi Aparata, Korisni Trikovi Za MIUI V5/V6, ........

ODABIR POBJEDNIKA & TRAJANJE TAKMIČENJA :
    1. Prvih 7 Članova Sa Kreiranim Forum Temama I Reply U Ovoj Temi (Thread-u) Ukoliko Odgovaraju Uslovima Takmičenja Će Biti Pobjednici
    2. Svaki Pobjednik Će Dobiti Po 30 Mi Kredita Najkasnije 24h Od Završetka Takmičenja A Isti Moraju Biti Iskorišćeni Zaključno Sa 31.12.2014 God.
    3. Takmičenje Traje Do 20h 18.12.2014 God.

Srećno I Uživajte.

Thread Status:
Not open for further replies.
Loading...