MIUI ADRIA FAN STRANICE

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Uradni Mi Fit z Slo jezikom

Discussion in 'VPRAŠANJA & ODGOVORI' started by kuzu115, Oct 1, 2017.

1. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

2. urosT

urosT Member

Najprej hvala za trud. Nisem pa v 3.1 našel kako povezati Mi Fit z Google Fit.

Lp

3. Boštjan

Boštjan Member

4. urosT

urosT Member

Problem imam v verziji 3.1.0, v prejšnji 3.0.5, ki je dostopna na Googlovi trgovini je med izbirami in deluje.
    V novi, ki sem jo preiskusil zaradi prevoda iz Apkmirror spl. strani, pa je več ne najdem.

5. Sponka

Sponka Member

Hoj,

pri meni slovenska verzija ne poveže Google fit z Mi fit, če namestim angleško (3.0.5) pa mi med povezanimi aplikacijami znotraj Google fit ne pokaže Mi fit, pač pa najde Mi band Tools in kot kaže to deluje, podatki se sinhronizirajo.

6. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

Očitno so Kitajci malo zakomplicirali stvari. Upam, da bo naslednji teden izdana nova različica...
    Sam G. fita ne uporabljam, zato tega nisem opazil.
    Fino bi bilo če kdo to objavi na angleškem Miui forumu.

7. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

Last edited: Oct 14, 2017 at 8:59 PM
  8. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

9. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

Kot kaže je napaka odpravljena in link na apk mirror je v redu

10. Sponka

Sponka Member

EDIT: po nekaj poskusih sem "pravilno" namestil 3.1.0 (3186 ) in vse deluje kot mora -- sinhronizacija z Google fit + prave karte (Google maps).

Sry, prehitro tipkal :)

Last edited: Oct 16, 2017 at 7:47 PM
  11. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

Kar sem zgoraj napisal je veljalo za paket 3186. Pri posodobitvi mi je javilo navedeno napako- paket poškodovan, zato sem napravil drugo verzijo z drugim podpisom- tisto, ki je na Mega.nz. Ta se mi je uspešno namestila (na dveh fonih)- kot posodobitev obstoječe aplikacije.
    Ko sem kasneje raziskoval sem izbrisal obstoječo Mi fit aplikacijo in na novo naložil iz Apk mirror. Takrat je šla namestitev skozi brez težav.
    Tako da morda poskusi tako da izbrišeš staro in čisto na novo namestiš aplikacijo. Poskusi in javi. Pri meni deluje ok.
    Glede
    "In še druga anomalija -- pri že posnetih aktivnostih verzija 3.1.0 (3195) ne prikaže zemljevida, le sivo ozadje, vir so zgleda neke kitajske karte ki nimajo naše dežele, prikazano je sicer pot okoli Blejskega jezera"
    pa jaz žal ne morem pomagati. Jaz sem samo prevajalec, ostale stvari pa urejajo KItajci.
    Kar se pa tiče njih je pa dolga (žalostna) zgodba.....

12. kuzu115

kuzu115 ADRIA ADMIN

@Sponka
    Me veseli, da si je uspelo!
    A drugič prosim ne briši oz. popravljaj svojih prejšnjih sporočil.
    Pusti original tak kot je bil, v nadaljevanju (nov post) pa povej, kaj in kako je novega!
    Iz tistega kar je zgoraj (zdaj) napisano si ostali ne morejo nič predstavljati, za kaj se je tu šlo...

13. Sponka

Sponka Member

Loading...