1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Xiaomi Konferencija 15.01.2015 - Predstavljeni MI Note / Pro, MI Headphones & MiBox Mini

Discussion in 'MIUI ROM LOBBY / SVAŠTARA' started by BalcanGSM, Jan 15, 2015.

1. BalcanGSM

BalcanGSM Founder

1.png

UVOD
    • Pozdrav I Poštovanje Dragi Xiaomi / MIUI Fanovi Sa Prostora Bivše Juge
    • Kao Što Je Vec Najavljeno Na Mnoštvo Internet Sajtova, Danas 15.01.2015 Xiaomi Organizuje Konferenciju Povodom Predstavljanja Noviteta Njihove Kompanije U Vidu Takozvanog Flagship Aparata (A Moguće I Jos Neke Druge Novitete ) Tj. Telefona Koji Će Predstavljati Predmet Želje Mnoštva Korisnika I Zavist Konkurencije, A Pošto Je Xiaomi Trijenutno 3ći Na Listi Vodećih Mobilnih Proizvođača Odmah Iza Apple-a I Samsunga Tako Da Ne Sumljamo Da Će I Ovaj Put Predstaviti Aparat Sa Odličnim Odnosom Kvalitet - Cijena A kolko Sam Obavješten Neće Biti U Pitanju MI5 Aparat
    • U Suštinu Ćemo Uskoro Sve Saznati Jel Zvanična Prezentacija Počinje U 07:00 Po EX-YU Tj. GMT+1 Vrijemenu Uz Prenos Prezentacije Uživo Na MIUI Adria Forumu U Ovoj Temi Zahvaljujući Gospodinu Bin Lin-u(Podpredsednik Xiaomi-ja), Kolegama Iz Mojih Dev Grupa, Kolegama Sa Raznih MIUI Fansajtova Kao I MIUI China & MIUI En Zajednicama.

LIVE STREAMING / PRENOS UŽIVO MOŽETE PRATITI PUTEM SLIJEDEĆEG LINKA NARAVNO NA TEČNOM KINESKOM

4.jpg

PRIPREME ZA XIAOMI KONVENCIJU

• Ovaj Put Logo Konvencije Je Ruka A Mi Kao Trijebamo Pogoditi Što Treba U Ruci Pa Sad Možemo Nagađati : Kondom, Redmi Note 2, Džoint, MiBand Sa Duplo Jačom Vibracijom, HiTech Donji Veš,..... A Obzirom Na Eleganciju Pozivnica Ja Tipujem Na Donji Veš
    2.png 3.jpg

• Naoblačilo Se Iznad Nacionalnog Centra Za Konvencije U Pekingu A Opštepoznato Je Da Grom Najviše Voli LTE Aparate, A I Sala Je Sprijemna Sa Stolicama U Boji Vazduha U Peking.
    5.jpg 6.jpg

• Fanovi Pristižu Sa Svih Strana Kine Već Satima Kao I Preko 600 Inostranih Novinara Pa Dok Se Slikaju I Druže Mrznu Se Polako Pitajući Se Đe Je Vo Na Ražnju I Kuvani Vino & Rakija
    7.jpg 8.jpg

• U Mnoštvo Kesa Xiaomi Radnice Pripremaju Poklone Za Posetioce Vjerovatno U Vidu Gadgeta Poput Bluetooth Vunenih Čarapa I Flasice Rakije koji Se Mogu Povjezati Sa MIUI OS, A Tu Su I Vjerne Xiaomi Groopie Djevojke Tj. Promoterke Koje Su Možete Primetiti I Ovaj Put Oskudno Odjevene Poput Kaljuđerice Na Severnom Polu.
    9.jpg 10.jpg

1 person likes this.
  2. BalcanGSM

BalcanGSM Founder

TOK KONFERENCIJE I PREZENTACIJE

• Konferencija Je Počela Uz Prvobitno Prisustvo Xiaomi Direktora Iliti. Moodonja A Potom Zvanični Počjetak Kada Se Bina Prazni I Ostaje Lei Jun Koji Prvobitno Radi Retrospekciju Šta Je Xiaomi Postigao Do Sad Kao I Planove Ulaganja
    1.jpg 2.jpg

• Xiaomi Je U 12 Mjesecu 2014 God Uložio Oko 200 Miliona USD U Kinesku Kompaniju Midea, Inače Jednog Od Vodećih Proizvođača Kućnih Aparata Koji Postoji Još Od 1968 God., I Sve Sa Ciljom Proširenja Ponude Aparata Kao I Postizanju Prohoda Od Preko 23 Milijarde USD U Narednom Periodu, A Obzirom Da Vjećina Posebnih Pametnih Kućnih Aparata Ima Posebnu Aplikaciju Za Sebe Xiaomi Dev Tim Je Kreirao Mi Smart Home Aplikaciju Sa Ciljom Kontrole Svih Navedenih Aparata Iz Jednog Programa
    3.jpg 4.jpg

• Lei Jun Najavljuje Novu Seriju Xiaomi Flagship Aparata Orijentisanih Na Phablet Dizajn I Radi Poređenje Mi Note Aparata Sa IPhone 6 Plus Uz Rečenicu "Trudimo Se Da imamo Više Saradnika Tj. kooperanata Nego Naša konkurencija I Neprijatelji A Sve Su Cilju Poboljšanja Kvaliteta Aparata I Usluga Našim Korisnicima"
    5.jpg 6.jpg

• PREDSTAVLJEN XIAOMI MI NOTE ANDROID APARAT
    1.png

[media]https://www.youtube.com/watch?v=H7uDfWOeSoI[/media]

2.png 3.png
    4.png 5.png
    6.png 7.jpg

Xiaomi MI NOTE Detaljan Opis I Specifikacija - LINK

• PREDSTAVLJENE XIAOMI MI HEADPHONES SLUŠALICE

2.png 4.png
    5.png

Xiaomi MI HEADPHONES Detaljan Opis I Specifikacija - LINK

• PREDSTAVLJEN XIAOMI MI BOX MINI ANDROID TV BOX
    1.png 4.png
    5.png

Xiaomi MIBOX MINI Detaljan Opis I Specifikacija - LINK

ZAKLJUČAK

• Xiaomi Je I Ovaj Put Kao I Svaki Prijethodni Uspio Iznenaditi Android Zajednicu I To Sa 3 Nova Aparata
    • Konvencija Je Protjekla U Najboljem Rijedu Uz Standardne Zamjerke Posjetilaca Na Izglijed Promoterki Kao I Njihovu Volju Za Afterparty U ulicici Iza Centra Za Konvencije.
    • Ove Godina Nas Očekuje Još Dosta Noviteta Iz Xiaomi-ja O kojima Će Te Biti Blagovrijemeno Obavješteni Na MIUI Adria Forumu.

1 person likes this.
  3. isorli

isorli MIUI V6 Beta Team Gold Members

Šteta što nije predstavljen mi5,ovaj aparat nije loš,ali je meni 5.7 inča preveliko za svakodnevnu upotrebu,nadam se da nećemo dugo čekati mi5 i da će on ostati na razini nekih umjerenih gabarita.

4. MASVA

MASVA MIUI Croatian Translator ADRIA ADMIN

mislim da je još prerano da izbace mi5, 4-ka je još relativno nova i dobro se prodaje

5. isorli

isorli MIUI V6 Beta Team Gold Members

U pravu si bilo je suludo to i očekivati,ali sam se i ja ponadao kao i većina ljudi kad su najavili 2 uređaja da bi mogli biti i note i mi5 u igri, da sam znao ne bih se ustajao da idem gledati prijenos uživo pa se razočarao.

6. RogerCalay

RogerCalay Member

Loading...